Co to jest RuneScape?


 

RuneScape jest internetową grą multiplayer (typu MMOG) umieszczoną w fantastycznym świecie przeróżnych walczących ras, przepięknych krajobrazów i złowrogich mocy. Tworząc postać gracze mają wolną rękę – mogą pracować na swoje utrzymanie przy pomocy miecza, stając twarzą w twarz z setkami przeciwników, próbować swych sił w niezliczonych misjach wszelkiego rodzaju lub szkolić się w różnorakich umiejętnościach.
W RuneScape można grać bezpośrednio w przeglądarce, nie wymaga to instalowania niczego. Gra jest także darmowa – każdy może grać na dużym obszarze mapy, nie płacąc ani gorsza!

[luźne tumaczenie z: http://www.runescape.com/what_is_runescape.ws ]

 

RuneScape jest grą typu MMORPG, której akcja dzieje się w świecie fantasy. Została stworzona przez firmę Jagex Ltd., produkującą gry On-line. Możliwa jest gra za darmo oraz wersja płatna (5,95 dolarów miesięcznie). Wersja płatna wzbogaca grę w nowe możliwości (nowe bronie, lokacje, umiejętności). Uaktualnienia pojawiają się średnio raz na tydzień (w wersji płatnej)/ lub raz na kilka tygodni (w wersji darmowej). Darmowa część gry nazywana jest w skrócie f2p (z ang. free to play), płatna (członkowska, ang. Members) - p2p (z ang. pay to play), . Prowadzone są rankingi 2 000 000 najlepszych graczy - osobne dla każdej umiejętności oraz jeden ogólny. łącznie w RuneScape na wszystkich serwerach gra ok. 100000 osób na raz. Gra w chwili obecnej występuje w czterech wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, francuskiej oraz brazylijsko-portugalskiej.

[cytat z Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Runescape ]

 RuneScape PC


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd