Klany

Cała Polska scena RuneScape, znajdują się tu historie klanów, filmy z wojen i sparingow i inne...

Wojny i Sparingi
Historie Klanów

Jeśli nie ma tu informacji o twoim klanie, napisz to na naszym forum.

Klany które z nami współpracują

button ap banner ra

Historia Polish Fighters

logo

Polish Fighters jest ewaluacją klanu Rycerze Okragłego Stołu. Ewaluacja nastąpiła w 2007 roku,jednym z nich było to, iż lider ROS zostawił nas dla innego klanu.Ewaluacje zapoczątkował pierwszy lider PF Mr Abert nie wszyscy byli zadowoleni z tej zmiany, ale jak sie pozniej okazalo to byla jedyna sluszna decyzja.Na przełomie wrzesnia/pazdziernika 2009 roku PF wstąpilo do Hungary Poland Alliance ,jak sie później okazało to bylo jedna z decyzji Ap zeby wchłonąc kilka osob do siebie i jak sie pozniej okazało ta taktyka przyniosła oczekiwane skutki. W styczniu 2010 PF poraz pierwszy w histori sie rozpadlo ,wtedy nie widzielismy dalszych szans na rozwój. W maju bo wielu namowach PF powrócilo do gry i zaczął sie nasz najlepszy czas w ciagu tygodnia mielismy 20 aktywnych fajtersów. Pierwszy i zarowno ostatni Polski Konkurs No-arm Fights oranizowany przez AP w kategorii klanowej zostal wlasnie przez nas wygrany.

Czytaj więcej...

PF vs BK+NK

Logo PF

Po nowym roku chcielismy zrobic jakis war rozgrzewkowy w ktorym przeciwnik zbierze wiecej od nas

Czytaj więcej...

AC/PK trip Klanu TPC

The Polish Clan’s PK/AC trip.

Serdecznie witam wszystkich użytkowników portalu Pogromcy Ciemności.

 

25 września mieliśmy w planach wyjście na pk, a parę dni przed wypadem Armia Polska poprosiła nas o AC podczas ich 1h PKRI z TG. Jako, iż jesteśmy klanem, który woli walczyć, niż snuć się godzinami po wildzie zgodziliśmy się ochraniać walkę AP.

Czytaj więcej...

Historia klanu Hunters

Logo_H

Historia tego klanu zawiera się na przestrzeni okolo pięciu lat. W pierwotnej wersji klan nazywał się "Fantasy". Osiągal on wymierne sukcesy na arenie polskiego Rs'a. Przez dłuższy okres czasu był on sojusznikiem, nieistniejącego obecnie, klanu Husarii Polskiej. Klan rozwijał się dobrze, lecz przyczyny wyższe (spór między administratorami forum a władzami klanu), zaowocowały przeniesieniem organizacji na nowe forum. Tak narodził się klan The Legendary Warriors.

Czytaj więcej...

Zapraszamy - Polish Fighters 2011

Logo_PF

Jesteś zainteresowany wypadami na Clan Wars, bądź Wilderenes itp? W takim razie Klan Polish Fighters jest właśnie dla Ciebie ! Stawiamy na wysoka umiejętność na poszczególnych arenach, jednak jeżeli zaczynasz dopiero rozrywkę z klanami to nauczymy Cię i tego.

Czytaj więcej...


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd