Historia Polish Fighters

logo

Polish Fighters jest ewaluacją klanu Rycerze Okragłego Stołu. Ewaluacja nastąpiła w 2007 roku,jednym z nich było to, iż lider ROS zostawił nas dla innego klanu.Ewaluacje zapoczątkował pierwszy lider PF Mr Abert nie wszyscy byli zadowoleni z tej zmiany, ale jak sie pozniej okazalo to byla jedyna sluszna decyzja.Na przełomie wrzesnia/pazdziernika 2009 roku PF wstąpilo do Hungary Poland Alliance ,jak sie później okazało to bylo jedna z decyzji Ap zeby wchłonąc kilka osob do siebie i jak sie pozniej okazało ta taktyka przyniosła oczekiwane skutki. W styczniu 2010 PF poraz pierwszy w histori sie rozpadlo ,wtedy nie widzielismy dalszych szans na rozwój. W maju bo wielu namowach PF powrócilo do gry i zaczął sie nasz najlepszy czas w ciagu tygodnia mielismy 20 aktywnych fajtersów. Pierwszy i zarowno ostatni Polski Konkurs No-arm Fights oranizowany przez AP w kategorii klanowej zostal wlasnie przez nas wygrany.

Czytaj więcej...

Historia klanu Hunters

Logo_H

Historia tego klanu zawiera się na przestrzeni okolo pięciu lat. W pierwotnej wersji klan nazywał się "Fantasy". Osiągal on wymierne sukcesy na arenie polskiego Rs'a. Przez dłuższy okres czasu był on sojusznikiem, nieistniejącego obecnie, klanu Husarii Polskiej. Klan rozwijał się dobrze, lecz przyczyny wyższe (spór między administratorami forum a władzami klanu), zaowocowały przeniesieniem organizacji na nowe forum. Tak narodził się klan The Legendary Warriors.

Czytaj więcej...

~ Order of Truth ~

Witam. Jestem War Lordem klanu Order of Truth. Nasz klan powstał poprzez fuzję dwóch polskich klanów - Wardens of Destiny oraz Undead Peunguins. Pierwszymi liderami klanu byli Hugos1993 który nadal pełni swoją funkcję, oraz Santek UP który po pewnym czasie odszedł, wraz ze swoją ekipą. Początki były "łatwe", lecz po przegranym warze klan UP odwrócił się od nas i zostaliśmy zdani na siebie, tylko klan WoD. Po pewnym czasie ludzie zaczęli dochodzić do nas, było coraz lepiej. Mieliśmy swoje wzloty, oraz upadki jak każdy klan. Jesteśmy jednak klanem, który nie był nigdy reaktywowany. Teraz mamy coraz więcej ludzi, bardziej ogarniętych i stajemy się dobrą ekipą. Oprócz tego, trzymamy sojusz z klanem DSOD (nazwa sojuszu to Europe Elite). Stawiamy jednak na dobrą zabawę oraz uczenie gorszych graczy podstaw Clan Wars. Na swojej memberliście mamy kilka znanych polskich, jak i światowych nicków. Zapraszamy już dziś!

Czytaj więcej...

Historia Klanu Red Warriors

Dawno temu w zaginionym Świecie urodził sie pewien człowiek. Początki jego życia były marne. Lecz kiedy dorósł stał się wielkim wojownikiem. Pewnego razu spotkał się on na Światowej Arenie z wielkim przeciwnikiem. Nazywali go Luka. Był on wielkim wojownikiem, nie było silniejszych. Lecz młodzieniec nie bał się! Staną  do walki z Luke, pojedynek na śmierć i życie. Ich walka trwała cale dwa dni! 

Czytaj więcej...

Historia Pogromców Ciemności

W czasach wielkich zmian dokładniej w kwietniu 2004, do pewnego wieśniaka przybył potężny rycerz. Greenprint na niego mówiono. On zaoferował temu wieśniakowi że z rekrutuje go na swojego giermka. Chłop ten zgodził się i przybrał ksywę Skicek. 

Czytaj więcej...


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd