Klany

AC/PK trip Klanu TPC

The Polish Clan’s PK/AC trip.

Serdecznie witam wszystkich użytkowników portalu Pogromcy Ciemności.

 

25 września mieliśmy w planach wyjście na pk, a parę dni przed wypadem Armia Polska poprosiła nas o AC podczas ich 1h PKRI z TG. Jako, iż jesteśmy klanem, który woli walczyć, niż snuć się godzinami po wildzie zgodziliśmy się ochraniać walkę AP.

Czytaj więcej...

Zapraszamy - Polish Fighters 2011

Logo_PF

Jesteś zainteresowany wypadami na Clan Wars, bądź Wilderenes itp? W takim razie Klan Polish Fighters jest właśnie dla Ciebie ! Stawiamy na wysoka umiejętność na poszczególnych arenach, jednak jeżeli zaczynasz dopiero rozrywkę z klanami to nauczymy Cię i tego.

Czytaj więcej...

Pogromcy Ciemności - Wielki powrót!

hardwareŹle się dzieje w mentalności graczy RuneScape, bardzo źle. Wystarczy spojrzeć na przeciętnego polskiego gracza i zdać sobie sprawę, że cała jego gra to ślęczenie nad skill'ami i uczestniczenie w wojnach. Trwające w dniach dzisiejszych klany są tylko cieniem klanów, jakie były kiedyś. Walka o swoje, liczby zwycięstw wpisane w ogłoszenie, kłótnie z innymi, w celu ukazania klanu jako najlepszego, najmądrzejszego i najwspanialszego tworzą między klanami swoiste fronty, które wykorzystywane są nieraz w sposób nietaktowny, niemoralny i co najważniejsze - nieinteligentny. Dlaczego więc kilku ludzi zbiera się, żeby odnowić klan? (…)

Czytaj więcej...


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd