Przyjaciele


 

Wprowadzenie

W RuneScape, posiadanie przyjaciół może okazać się przydatne. Posiadanie przyjaciół z całego świata jest praktyczne, zabawne i ekscytujące. Aby pomóc Ci utrzymać stosunki ze znajomymi, masz do dyspozycji listę przyjaciół oraz listę ignorowanych.

 

Lista przyjaciół

Kliknij na zielonego człowieczka z kciukiem skierowanym ku górze w panelu sterowania, aby uzyskać dostęp do listy przyjaciół.

  Lista przyjaciół pozwala na pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi. Także powie Ci, który ze znajomych jest obecnie zalogowany i na, którym świecie, dzięki czemu organizacja spotkań z przyjaciółmi jest dużo prostsza.

  Aby dodać znajomego do listy, kliknij przycisk "Add Friend", i wpisz nick osoby, którą chcesz dodać. Możesz również dodać znajomego, klikając prawym przyciskiem myszy na jego nazwę w oknie czatu i wybierając odpowiednią opcję.

  Po dodaniu osoby do swojej listy przyjaciół będziesz informowany, gdy twój przyjaciel będzie zalogowany. Ci, którzy są aktualnie na tym samym świecie co ty, są wyświetlani w kolorze zielonym, ludzie, którzy grają, ale na innym świecie niż ty, są wyświetlani na żółto, a gracze, którzy nie są aktualnie w grze są wyświetlani na czerwono.

  Możesz także wysłać prywatną wiadomość do osoby, która jest na liście oraz jest zalogowana. Wystarczy kliknąć na nazwę gracza i wpisz wiadomość, którą chcesz wysłać. Aby usunąć kogoś z listy, kliknij przycisk "Del friends" i wpisz nick osoby, którą chcesz usunąć.Lista osób ignorowanych

Kliknij na czerwoną ikonę w panelu sterowania, aby uzyskać dostęp do listy ignorowanych.

 

  Jeżeli istnieje szczególny gracz, od którego nie chcesz odbierać wiadomości umieść go na tej liście.

  Aby to zrobić, należy kliknąć na przycisku na dole "Add name" i wpisać nick osoby, którą chcesz zablokować.

  Możesz także dodać graczy do listy ignorowanych przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy jego nazwę w oknie czatu i wybierając odpowiednią opcję.

  Aby usunąć kogoś z listy, kliknij przycisk "Del name" i wpisać nick osoby, którą chcesz usunąć.


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd