Security Book


Ochrona konta RuneScape

Rozdziały

Hasło - Porady
Recovery Questions
Inne porady dotyczące bezpieczeństwa
Stronghold of SecurityHasło - Porady

Dobre hasło powinno zostać łatwo zapamiętane przez ciebie, ale trudne do zgadnięcia przez kogoś innego.Wybierz hasło, które ma zarówno litery jak i numery dla najlepszego bezpieczeństwa, ale nie aż tak trudne, aby go nie zapomnieć! Nigdy nie zapisuj swojego hasła czy nie zostawiaj go w pliku tekstowym na twoim komputerze, ktoś mógłby znaleźć go bardzo łatwo! Nigdy nie wyjawiaj komuś swojego hasła w RuneScape, nawet Moderatorowi.


Recovery Questions

Idealne recovery questions powinny zostać łatwo zapamiętane przez ciebie, ale trudne do zgadnięcia przez kogoś, kto może znać ciebie albo dowiedzieć się tego po rozmowie z tobą.
Wybierz rzeczy, które nie zmieniają się, jak daty albo imiona, ale nie wybieraj oczywistych jak twoje urodziny czy imię twojej siostry albo brata, ponieważ dużo ludzi może znać odpowiedź.


Inne porady dotyczące bezpieczeństwa

Pamiętaj że recovery questions będą aktywne po 14 dniach od momentu gdy złożyłeś podanie o ich zmienienie. To jest by ochronić twoje konto od złodzieja, który może je zmienić.Nigdy nie dawaj swojego hasła NIKOMU! Włączając w to twoich przyjaciół, rodzinę i moderatorów gry.Nigdy zostawiaj swojego konta zalogowanego, jeśli odejdziesz od komputera, wystarczy tylko 5 sekund, by je ukraść!


Stronghold of Security

Miejsce: The Stronghold of Security, jak ją nazywamy jest umiejscowiona pod Barbarian Village. Zostało znalezione, gdy barbarzyńcy przemieścili swoje górnicze operacje i jeden z górników tam wpadł. The Stronghold zawiera wiele wyzwań. Zarówno dla tych, którzy lubią walkę jak i dla tych którzy lubią wyzwania dla umysłu. Ta książka będzie bardzo przydatna dla ciebie w twoich podróżach do Stronghold of Security.

Stronghold of Security możesz znaleźć przez szukanie drabiny w Barbarian Village. Upewnij się, że wziąłeś swoje wyposażenie do walki!


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd