Dziennik Lamistrad'a


 
Są jakieś postępy z tunelami, doprawdy, nie przypuszczałem, że będzie to aż tak ciężka robota. Skoro będę w nich przez pewien czas, mógłbym się tu swobodnie rozgościć. Urządziłem sobie kilka kwater mieszkalnych. Chciałbym mieć trochę tego papirusu, którego oni wynaleźli. Zabawa dłutem jest strasznie denerwująca.
 
Mam chytry plan. Zacząłem kopać tunele, które poprowadzą bezpośrednio pod kamień. Tym razem będę tak blisko jak tylko jest to możliwe. Znalazłem idealne miejsce do rozpoczęcia kopania - odizolowany stok, do którego można przejść tylko tunelami trolli. Nikt tutaj nie będzie mi przeszkadzał.
 
Borykałem się z problemem, żeby dostać się idealnie pod sam kamień. Zmarnowałem czas kopiąc tunele w złym kierunku. Wygląda na to, ze dotarłem do ceglanej ściany, prawdopodobnie piwnicy należącej do "jednego z innych". Może, jeśli się przebiję przez nią, zorientuję się w sytuacji? Będzie to ryzykowne, nie chciałbym zostać wykryty.
 
Dziennik Lamistrad'a. Ważnym jest, abym dostał się jak najbliżej jest to możliwe kamienia rytualnego. Przez zbyt dużo rytuałów ciągle ci sami zdobywali dużą moc, podczas gdy reszta z nas pozostawała na obrzeżach stając się słabsza. Jeśli tylko mógłbym dostać się blisko, stałbym się potęgą w następnej bitwie.

© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd