Prayer Guild


monastery_location_guild


Prayer Guild (zwana też Monastery i Monastery of Saradomin) Jest to dwupoziomowy klasztor położony na północ (N) od miasta Falador i na zachód (W) od Edgeville. Zamieszkują go mnisi, którzy opanowali sztukę uzdrawiania innych osób. Można się tu dostać za pomocą combat bracelet. Budynek dostępny jest również na świecie Bounty Hunter jako jeden 3 trzech miejsc, w którym można uzupełnić Prayer.


Parter

46479922

Uwielbiane miejsce do treningu combat przez niskolevelowych graczy, ponieważ znajdują się tu mnisi(5 lvl) ze słabym bonusem do obrony. Co najważniejsze uleczają nas, dzięki czemu nie stracimy jedzenia.


Ogród

79097632

Można zebrać tu sałatę, która po zjedzeniu dodaje nam 1hp.
Rosną tu też róże. Podczas questu Garden of Tranquillity musimy zebrać z nich nasiona, które później zasadzimy w ogrodach Varrock.

93908170

Braciszek Bordiss jest niemową. W czasie questu Perils of Ice Mountain trzeba dostarczyć mu list.


I Piętro

By wejść na pierwsze piętro klasztoru trzeba osiągnąć 31 level w umiejętności Prayer.

96664460

Od razu po wejściu (po wschodniej drabinie) widzimy skorpiona, nie podnoście go! Jest agresywny i zabiera nam 3hp. Jedynie podczas questu Scorpion Catcher można go bez obaw podnieść.

27454478

Po otwarciu drzwi widzimy strój mnicha (monk robe) można je zabrać, dodają bonusy do Prayera.

16829635

W pomieszczeniu najbardziej wysuniętym na północ znajdziemy ołtarz. Podczas modlitwy regeneruje nam punkty prayer dodając jeszcze 2. Na przykład mamy 45 prayer, po modlitwie mamy o dwa więcej, czyli 47.

70208049

Brother Jered - można nazwać go głównym mnichem klasztoru. To właśnie u niego po osiągnięciu 99 prayer można odebrać skillcape. Pomoże nam też w pobłogosławieniu symbolu saradomira i spirit shield (za małą opłatą w wysokości 1M i holy elixira)


Grajek

grajek - PG

Przesiaduje przy południowym wejściu do klasztoru. Możemy u niego szybko zregenerować energię.


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd