Mogre Mini Quest


Potrzebne przedmioty:
- Bucket of Water
- Nettle Tea [przy pomocy rękawiczek zbierz trochę nettles w okolicach więzienia w Draynor, użyj ich z wodą i miską (powstanie nettle water), a następnie wlej do pustej filiżanki po herbacie (tea cup)]
- Bucket of Milk
- Chocolate Dust
- Snape Grass.

Potrzebne questy: Trzeba mieć zrobioną część z lekarstwem na kaca z Plague City Quest.


Opis przejścia:
Aby zacząć musisz porozmzwiać ze Skippy'm który znajduje się na południe od Rimmington. (pijak - obdartus rzucający butelkami w wodę) 

 


1.Zacznij ze Skippy'm rozmowę o "Mudskippers".

2.Użyj na nim wiadra wody. Powie, że czuje się trochę lepiej, ale potrzebuje jeszcze herbaty. Daj mu (use) nettle tea. Powie ,że czuje się lepiej ale ma kaca.

3.Użyj Hangover Cure (bucket of milk + chocolate dust + snape grass) na nim. Teraz będzie w stanie opowiedzieć ci o Mudskippers.


The Mudskippers
Mogres (Mud Ogres) znajdują się na przylądku Mudskipper, na południe od Port Sarim, niedaleko Thurgo z quest'a Knight's Sword.
Mogres zostawiają Mudskipper hats and flippers (czapki i płetwy). Nie dają w prawdzie żadnych bonusów ale wyglądają dość oryginalnie. 


Czasami Mogres mogą zostawić Crunchy Claw Token, który u Nung'a w Mogre Camp (część questa Recipe for Disaster z Pirate Pete) można wymienić na pet crab'a, jeśli ma się 40+ summoning level. 
 


Nagroda: Możliwość rzucania fishing explosives w fishing spot na przylądku Mudskipper i wywoływania Mogrów, jeśli ma się 32 slayer level.


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd