H.A.M. Hideout


Wprowadzenie: Johanhus Ulsbrecht ma dosyć potworów i zadecydował, że weźmie sprawy w swoje ręce. Pierwszym krokiem było zrzeszenie wszystkich tych co chcą tak samo jak on eksterminować wszystkie potwory.

Johanhus nazwał tą organizację H.A.M. czyli, "Humans Against Monsters" (Ludzie Przeciwko Potworom). Ta nazwa pasuje jak ulał. Sama organizacja H.A.M. walczy też w imię Saradomina.

Jeśli myślisz tak samo (lub chcesz zdobyć trochę doświadczenia w Thieving), to wejdź do H.A.M. Hideout!

 

Lokalizacja: Członkowie H.A.M. znajdują się w podziemiach w okolicach miasta Lumbridge.

Aby wejść do nich idź na północy-zachód od Lumbridge, a następnie na zachód od General Store. Powinieneś zobaczyć zniszczony budynek.
Powinieneś zauważyć w nim klapę w podłodze. Użyj swoich umiejętności w Thieving, aby otworzyć ją i „wśliznąć” się do H.A.M. Hideout.Mapa:
H.A.M. Hideout jest wielkie i ma interesujący wystrój. Centrum jest miejscem, gdzie członkowie H.A.M. trenują Thieving. Lepiej ukradnij strój członka H.A.M., gdyż nosząc go trudniej będzie się im dowiedzieć, iż jesteś intruzem.

Jeśli zostaniesz złapany zostaniesz wtrącony do więzienia lub po prostu wyrzucony. Jeśli jednak trafisz na pierwszą opcję, to będziesz miał za zadanie otworzenie prostego zamku i ucieczkę. Jeśli zostaniesz wyrzucony to wylądujesz gdzieś w lesie niedaleko Lumbridge.


Ważne osobistości:


Johanhus Ulsbrecht

Johanhus Ulsbrecht jest liderem Humans
Against Monsters. Pomimo iż wygląda jakby tylko
 siedział w miejscu i nic nie robił to Johanhus
ciągle myśli o nowym ruchu, aby zniszczyć potwory. Jednym z jego głównych problemów jest walka z plemieniem Dorgeshuun, ale podobno ma jakiegoś człowieka, który zdaje mu relacje na ich temat.

Johanhus'a możesz spotkać w okolicach więzienia.

H.A.M. Deacon

Jeden z najbardziej oddanych ludzi w RuneScape, Deacon stoi i gada cały dzień, każdego dnia, aby głosić kazania na temat zagrożeń jakie niosą ze sobą potwory.


Deacon'a możesz spotkać na scenie.

Jimmy the Chisel


Biedny Jimmy działał dla miasta Lumbridge, ale został złapany i organizacja H.A.M. chce za niego… kurczaki.
Przeciwnicy:


H.A.M. Guards (Level 12/18/22)


H.A.M. Guards walczą o to w co wierzą , więc uważaj! Jeśli chcesz zdobyć cały strój H.A.M. to najlepszym jego źródłem są właśnie strażnicy.
Ciekawostki:

Gdy masz na sobie ubranie H.A.M. podczas ćwiczenia thievingu w kryjówce organizacji jej członkowie rzadziej będą w stanie cię nakryć.

Ci, którzy ukończyli quest Death to the Dorgeshuun mogą wejść do magazynu i ukraść kosztowności w postaci biżuterii.


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd