Klany

AC/PK trip Klanu TPC


The Polish Clan’s PK/AC trip.

Serdecznie witam wszystkich użytkowników portalu Pogromcy Ciemności.

 

25 września mieliśmy w planach wyjście na pk, a parę dni przed wypadem Armia Polska poprosiła nas o AC podczas ich 1h PKRI z TG. Jako, iż jesteśmy klanem, który woli walczyć, niż snuć się godzinami po wildzie zgodziliśmy się ochraniać walkę AP.Wchodząc na pole bitwy nie widzieliśmy nikogo prócz AP i TG walczących zawzięcie, lecz już po chwili dostaliśmy informacje, że FOP zmierza w kierunku pola bitwy w celu crashowania. Zaczekaliśmy więc na nich i nie dopuszczaliśmy, aby zbliżyli się do walki.

FOP zostało zepchnięte na mossy bardzo szybko i sprawnie, więc odeszliśmy kawałek od nich, aby zobaczyć jak idzie walka. Ku naszemu zdziwieniu wpadło na zabawę również Lithuanian Forces. Na początku nawiązaliśmy walkę między Spiders, a MG.

3

Po kilkunastu minutach walki z potężną pilą LF wróciło FOP. Nasi Generałowie po rozmowie z LF wyjaśnili, że nie jesteśmy tam, by crashować, tylko, że jest wręcz przeciwnie. Jako, że nasze stosunki z LF są na całkiem niezłym poziomie, oni również zdecydowali się na zaatakowanie FOPu.
8

Fop niezbyt dobrze radzi sobie na wildzie, a walcząc TPC+LF vs. FOP wiedzieli co ich czeka, więc Ci którzy zdążyli wylogowali się, a reszta zginęła szybko.

Po przepędzeniu Forces of Poland zrobiliśmy przyjacielski sparing AP+TPC vs. LF. Siły były wyrównane, ale przewaga liczebna Litwinów i zmęczenie chłopaków z Armii dało się we znaki i musieliśmy opuścić wilda.
 Fajny screen kończący niedzielną biesiadę:

9

Tu mała galeria killi/dropów z niedzielnego PK:

24
56
7


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd