+++

24 Kwietnia 2013 - Charm Sprites: Złap je jeśli potrafisz!


newsZaktualizowaliśmy charm sprites oraz ich środowisko, są teraz lepszą i łatwiej dostępną metodą treningu Summoning oraz zdobywania charm'ów. Złapcie ich wystarczająco dużo a będziecie w stanie ulepszyć Yaktwee stick.

 

 

 

Charm Sprites (gracze members)

Charm Sprites – jeśli nie wiesz czym są – są to leśne stworzonka które mogą być złapane przez graczy mających co najmniej 72 poziom Hunter, w miejscu na południowy-zachód od Tree Gnome Stronghold. Są nie tylko dobrym źródłem Hunter XP ale także charm slices, które można przetworzyć w summoning charmy. Więcej szczegółów dowiecie się rozmawiając z Yaktwee Swinmari Cinata na południowy-zachód od głównej bramy Tree Gnome Stronghold.

Aby poprawić tą zabawną minigrę, i zapewnić jej należytą uwagę, dokonaliśmy kilku zmian.

Od tej pory wystarczy posiadać tylko 5 fragmentów aby zrobić charm, w przeciwieństwie do oryginalnych dziesięciu. Hunter XP zostało także podniesione tak, że jest to metoda konkurencyjna w stosunku do innych, dostępnych na tym samym poziomie.

Dodaliśmy także mystical charm slices które, jeśli macie szczęście, otrzymacie po udanym dropie zwykłego charm slice. Mogą one zostać użyte w miejsce każdego innego charm slice, także są przydatne gdy chcecie ukończyć danego charm'a.

Aby uczynić tę minigrę przyjemniejszą i łatwiejszą usunęliśmy drzewa z terenu, tak że trzęsące się krzaki z Charm sprites są teraz o wiele bardziej widoczne. Możecie także składować swoje Yaktwee stick'i, spirit lure i charm slices u Yaktwee.

I wreszcie, złapcie 1000 Charm sprites, porozmawiajcie z Yaktwee i możecie ulepszyć wasz Yaktwee stick aby otrzymać następujące bonusy:

  • +5% Hunter XP w każdej aktywności Hunter (dopóki możecie założyć na slot ten stick podczas wykonywania czynności). Ten bonus sumuje się z innymi podobnymi dodatkami.
  • Większa szansa na rzadsze charm sprites podczas gry w minigrę.

Nieważne czy chcecie zobaczyć co zostało zmienione i zdobyć nowe bonusy czy też odkryć od nowa tę minigrę, udajcie się do Tree Gnome Stronghold. Polowanie czas zacząć!

Mod Timbo


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd