+++

The Death of Chivalry


newsW tym tygodniu mamy dla was pierwszy quest związany z szóstą erą: The Death of Chivalry w którym pomożecie po raz pierwszy sir Owen'owi. Dla biorących udział w Bitwie o Lumbridge  przygotowaliśmy także zestaw ciekawych zmian.

 

 

 

The Death of Chivalry

gracze free i members

Szósta Era zaczęła się spektakularnie, a bogowie nie tracą czasu i ich obecność odczuwa cała planeta Gielienor. Pojawiły się jednak plotki, że Kinshra – Black Knights Zamoraka - odnaleźli potężną broń, a sam Saradomin nakazał swemu lojalnemu sir Owen'owi aby ją odzyskał za wszelką cenę.

Przebierzecie się za Kapitana Dulcin'a, zamaskowanego nadzorcę fortecy Black Knights, wraz z sir Owen'em udającym więźnia prześlizgniecie się aż do serca organizacji Kinshra. Będziecie musieli być przekonujący udając tyrana na zamku tak aby aby nie narazić misji i nie zostać wykryci.

Sztuka szpiegowska to tylko część waszej ścieżki, przyjdzie czas na walkę i porzucenie kamuflażu. Ten quest jest dla wszystkich graczy lecz walka jest dostosowana do poziomu gracza, także bądźcie gotowi!

Notka: otrzymacie szansę aby uzyskać dostęp do banku gdy walka będzie miała nastąpić, tak więc nie musicie być przygotowani do niej od samego początku zadania.

Podczas wykonywania questa będziecie musieli podjąć szereg trudnych wyborów, poznana podczas jego trwania wiedza być może nawet zakwestionuje waszą lojalność wobec wybranej przez was strony konfliktu. Chociaż nie wypuszczamy wraz z tym questem kontynuacji, ten jest pierwszym w serii, a decyzje w nim podjęte znajdą swoje konsekwencje wraz z rozwojem fabuły.

Black Knights Fortress otrzymała w pełni nową szatę graficzną. Wypełniła ją mroczna, gęsta atmosfera potężnej fortecy zamieszkanej przez twardych wojowników.

Quest wyróżnia się także znakomitą ścieżką dźwiękową, godną RuneScape 3.

Za ukończenie tego zadania jest sporo ciekawych nagród, między innymi tarcza Sir Owen'a (wraz z emotką), zestaw pancerza kapitana Kinshra, spory wybór rycerskich tytułów oraz przedmiot pozwalający ponownie obejrzeć cut-scenki. Jeśli jesteś graczem members, spełniając dodatkowe wymagania otrzymasz jeszcze więcej nagród: Prayer i Combat XP a także wiele więcej, wystarczy dobrze poszukać. Jeśli nie spełniasz tych wymagań: 65 Prayer i 80 Strength, nie musisz się martwić, gdy tylko spełnisz te wymagania możesz wrócić i odebrać te nagrody.

Mod Stu


Jak zacząć The Death of Chilvary:

pogadaj z Sir Owen'em na tyłach ogrodu Edgeville Monastery.

Wymagania:

-Brak

-Gracze members mają dostęp do dodatkowych nagród po spełnieniu wymagań: 80 strength i 65 prayer.

-Combat skaluje się wraz z twoim poziomem więc bądź przygotowany na adekwatne wyzwanie.


Bitwa o Lumbridge – Tydzień 4

gracze free i members

Czwarty tydzień bitwy przynosi zestaw zmian w walce:

-Zarówno Saradomin jak i Zamorak wezwali posiłki w formie Centaura i Lesser demon champion'a! Ci silni przeciwnicy w walce wręcz mają aurę która uzdrawia pobliskich sojuszników, noszą także więcej divine tears niż zwykli żołnierze.

-Krater stał się bardziej niestabilny a przez to groźniejszy, częstotliwość niestabilnych źródeł divine tears się zwiększyła. Dodatkowo oprócz zwykłych zielonych źródeł dających divine tears możecie teraz spotkać srebrne, które dadzą wam sacred metal fragments potrzebne przy kosmetycznych broniach.

-Doświadczenie za skillowanie w kraterze zostało znacząco podniesione, zwiększyliśmy także nieznacznie szansę dropu sacred metal fragments oraz kluczowych elementów broni.

-Kwatermistrzowie obydwu frakcji oferują nowe nagrody z poziomu drugiego.

-Każda z frakcji ma nową opcję strategiczną poddaną głosowaniu.

-Jak w każdym tygodniu, jest nowy dylemat Diuka do rozważenia.

Odpowiedzieliśmy także na zastrzeżenia związane z Warpriest dla graczy free-to-play, więc zmieniliśmy sposób w jaki działa ten pancerz. Zredukowaliśmy środkowy poziom pancerza Warpriest do 50 dla wszystkich graczy, a gdy event się skończy będzie to nowy maksymalny poziom pancerza dla graczy free-to-play. Podczas tego eventu jednak wszyscy mają dostęp do pancerza na poziomie 75, lecz gdy event się skończy, tylko gracze members będą do tego uprawnieni.

Mod Moltare


Inne informacje:

-AKTUALIZACJA: Loyalty Shop Xuan'a zostanie zamknięty od 16 Sierpnia 2013 dopóki aktualizacja związana z połączeniem Loyalty Shop i Solomon Store będzie miała miejsce.

-Quest The Black Knights Fortress został usunięty, zastąpiony przez The Death of Chivalry.

-Solomon store ma nowe Hero Pack's inspirowane postaciami sir Owen'a i Linzy.

-Niedługo w piątek w Squeal of Fortune pojawią się przedmioty potrzebne do zrobienia Shaman's outfift.


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd