+++

4 Lutego 2014 - Treasure Hunters


news


Treasure Hunter-zupełnie nowa odsłona Squeal of Fortune-jest tutaj!
Możesz spróbować Treasure Hunter klikając skrzynię poszukiwacza (treasure chest) po zalogowaniu, bądź na pasku dodatków.

 

 

Treasure Hunter


Co nowego?

 

Po otwarciu Treasure Hunter poznasz Alice-gospodynię tej minigry. Pokaże Ci ona szybko, jak korzystać z Poszukiwacza Skarbów.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do Squeal of Fortune, będziesz się czuć jak w domu z Treasure Hunter. Każdy posiada conajmniej jedną możliwość dziennie otwarcia skrzyni zawierającą losowo wybraną nagrodę.

Skrzynie są otwierane kluczami, które zastępują spiny na Squeal of Fortune, są uzyskiwane w ten sam sposób: gracze niepłacący otrzymują jeden klucz , gracze płacący dwa, a członkowie Premier Club trzy klucze dziennie. Klucze można uzyskać też z daily challenges, questów, zabijając potwory, expiąc skille, grając w niektóre minigry.

Pamiętaj, że wszelkie spiny, które miałeś na Squeal of Fortune, zostały automatycznie przekonwertowane na klucze do Treasure Hunter.

Zakres oferowanych nagród podobny jest do Squeal of Fortune, ale przekonasz się, że otrzymywane nagrody są dostosowane do poziomu twoich skilli. Mamy nadzieję, że niektóre z nagród znajdą zastosowanie podczas trenowania skilli.

Dodaliśmy także kilka nowych rzeczy: nową wersję hełmu lucky Bandos, Armadyl crossbow, Gown i Hood of subjugation, a także zupełnie nowego peta (mała skrzynka).

Mimic

Aby pomóc Ci wygrać to, co chcesz w Treasure Hunter, wprowadziliśmy Hearts of Ice. Nagrody są podzielone na umiejętności, Hearts of Ice pozwala "zamrozić" te kategorie przy następnym otwarciu skrzyni.

Na przykład załóżmy, że masz maksymalny level z cookingu-możesz wtedy użyć Hearts of Ice i zablokować cooking, co daje gwarancję, że w Treasure Hunter znajdziemy coś, co nie jest związane z cookingiem. Za każdym razem po otwarciu skrzyni w tej minigrze można użyć 10 Hearts of Ice, aby zablokować różne kategorie.

Na dobry start dajemy Wam darmowe 100 Hearts of Ice. Możesz uzyskać więcej poprzez wykonywanie daily challenges, lub kupić w pakiecie Poszukiwacza Skarbów na naszej stronie internetowej.

Zaprojektowaliśmy Treasure Hunter zgodnie z duchem RuneScape. Mamy nadzieję, że zgadzacie się z tym, że jest to interesująca i przyjemna minigra.

Jeśli masz jakieś pytania, udaj się do naszego FAQ lub wiki. Jak zawsze, chętnie usłyszymy wasze opinie. Daj nam znać co o tym myślisz na forum.


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd