+++

13 Lutego 2014 - Treasure Hunter - Walentynki 2014


news


Dzień walentynek nadchodzi ponownie! Jesteś miłośnikiem wszystkich romantycznych rzeczy? A może ten dzień Cię nudzi? Cokolwiek myślisz, zagraj w Treasure Hunter i wygraj walentynkową nagrodę!

 

 

 

Otwórz skrzynię w Treasure Hunter od 00:00 GMT 14 Lutego i wygraj liściki miłosne. Masz również szansę na zebranie ich w grze podczas walki lub trenowania skilli.
Znajdziesz tutaj szeroki wybór profesjonalnych i antywalentynkowych nagród, takich jak emotka Loved up, Staff of Adoration i Crown Hearts. To zbyt staromodne dla twoich upodobań? Wyraź swój sprzeciw z emotką Down to Earth, Spear of Despite i Crown of Missery!

Będziesz także w stanie zakupić pyszne czekoladki w sześciu różnych smakach. Każda z nich daje tymczasowy poziom w jednej z sześciu umiejętności: Divination, Agility, Herblore, Woodcutting, Firemaking i Smithing.

Zbierz dwie czekoladki z każdego rodzaju i otrzymaj do wyboru dwa nowe tytuły: The Scrumptious and The Forlorn - jak również małe lampy dające bonusowy XP w twoich pięciu najniższych skillach. Czekoladami można handlować, więc zamień swoje duplikaty na te, których potrzebujesz!

Te romantyczne i nie bardzo romantyczne rzeczy są dostępne między piątkiem 14 Lutego a poniedziałkiem 24 Lutego. Liściki miłosne i czekoladki do piątku 14 Marca, więc należy je zużyć!

Każdy ma conajmniej jeden klucz dziennie. Możesz zarobić więcej poprzez rozgrywki - odwiedź wiki, aby dowiedzieć się, w jaki sposób, jak i również poznać tajniki Treasure Hunter.
Możesz kupić klucze tutaj, używając Bondów w grze, lub klikając "Kup Klucze" w interfejsie Treasure Hunter.

Ekipa RuneScape


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd