+++

14 II 2014 - Głosowanie - system combat


Dziś rozpoczęło się nowe glosowanie-sposób przeliczania combatu. Pytamy Was, który system przeliczania wolicie. Ankieta ta obejmuje całą grę, nie tylko na trybie Legacy.
Jest to dość oczywiste, że obecna kalkulacja poziomu walki nie działa wystarczająco dobrze, wielu z Was prosiło nas o tą ankietę. Tak więc, z racji Waszych uprawnień Power to the Players wprowadzamy głosowanie, który system walki będzie obowiązywał w RuneScape.

 

Ankieta - sposób przeliczania combatu

Na forum odbyły się różne dyskusje na temat przeliczania combatów, a także jakie zmiany można w nim zastosować. Podzieliliśmy głosowowanie na dwa etapy:
Pierwszy, w którym ustalimy podstawy do przyszłego wzoru stary (138 cmb) lub obecny (200 cmb). Kiedy zostanie podjęta decyzja, drugim etapem będzie ustalenie, czy jakiekolwiek udoskonalenia powinny być wprowadzane. Najpopularniejsze żądania graczy będą wprowadzane, do głosowania w następnych wyborach.

Zdecydowaliśmy się zachować pierwotny wybór pomiędzy dwoma znanymi sposobami obliczeń, niż wprowadzać system zupełnie nowy. Myślę, że wszelkie korzyści możemy uzyskać z wprowadzenia udoskonaleń do istniejących zasad przeliczania.

Sąda rozpoczęła się dziś i potrwa przez dwa tygodnie, aż do 28 lutego. Zaloguj się do gry i oddaj swój głos.

Dołącz do nas w dzieleniu się swoimi opiniami na tamat obliczania poziomu walki i dalszych poprawek-jeśli w ogóle-chcesz zagłosować w naszej ankiecie. Masz pytanie? Zajrzy do FAQ.

Dziękuje za przeczytanie,

Mod Pips

Jak zagłosować?


1. Zaloguj się do gry, kliknij ikonkę przedstawiającą dwóch ludzi (patrz screen na dole).


2. Wejdź w zakładkę: Vote Now! Wyświetli Ci się okno głosowania. Kliknij na COMBAT LEVEL CALCULATION (zaznaczony na czerwono).


3. Wybierz, który system combatów wolisz poprzez kliknięcie vote (zaznaczone na czerwono). Jeśli zmieniłeś zdanie odnośnie głosowania, kliknij po prostu change vote.


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd