+++

17 II 2014 Heist


 Heist-nowa minigra multiplayer, gdzie złodzieje muszą uciec z łupem, a strażnicy starają się wysłać ich do pierdla. Zaufaj swoim przeczuciom i zdemaskuj podstępnie oszustów. Uciekaj bądź ścigaj złodziei po całym RuneScape!

Nagrody obejmują szereg przywilejów, pomagają ustanowić prawo, dają także PD w Myślistwie (Hunter) i Złodziejstwie (Thieving).
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji lub zaloguj się do gry i idź na północ od Fallador!


 

 

Start


Wejdź po drabinie sterowca na północ od Fallador. Będziesz mieć możliwość przyłączenia się do innej gry, uruchomić prywatną grę lub dołączyć do prywatnej gry w trakcie jej trwania. Aby dołączyć do prywatnej gry musisz wpisać nazwę gracza i hasło, jeśli zostało ustawione.

Gdy jesteś w holu, kieruj się na północ w kolejce jako strażnik, lub w południowej kolejce jako bandyta. Tutaj możesz porozmawiać z Sir Vyvin lub Liarą - przywódcami obu stron – aby uzyskać więcej informacji. Gra rozpoczyna się, gdy na każdej stronie jest 2-5 graczy.

Przed rozpoczęciem gry będziecie mogli głosować, który wygląd mapy wolicie – w tym możliwość wybrania Canifis wybranego w naszej najnowszej ankiecie!

Włamania

Heist odbywa się na mapach zaludnionych przez tłumy NPC. Celem gry dla złodziei jest kradzież torby z łupami z banku i zwrócić ją do punktu początkowego, podczas gdy celem strażników jest złodziei powstrzymać.

Złodzieje mogą kliknąć na dowolnego NPC na mapie, aby przyjąć jego wygląd. Skorzystaj z tej możliwości, aby wtopić się w tłum, podejdź do banku i obrabuj go!

Aby temu przeciwdziałać, strażnicy mają możliwość oskarżyć kogoś na mapie, kogo uważają za rabusia. Aby to zrobić, po prostu kliknij na podejrzanego.

Jeśli oskarżenie strażnika jest poprawne, rabuś straci przebranie i większość energii. Następnie, strażnik ma krótką okazję, aby złapać złodzieja i założyć mu kajdanki, które – jeśli proces się powiedzie – ubezwłasnowolnią złodzieja na jakiś czas.

Jeśli oskarżenie jest fałszywe, uczciwy obywatel nie będzie szczęśliwy. Zbyt wiele błędów skończy się dla strażnika odsiadką w więzieniu Spraw Wewnętrznych, aby ochłodzić jego ambicję.

Jeśli na rabusia zostaną dwa razy założone kajdanki, skończy on w więzieniu, z którego mogą uciec w ciągu minuty, więzień zostaje przekształcony w strażnika.
Gra kończy się, gdy jeden z następujących warunków jest spełniony:
-gdy rabusie wpłacą dwa razy więcej złota (złodzieje wygrywają),
zauważ, że jeśli rabuś się wyloguje lub inaczej opuści grę, łup wymagany do wygrania nie zmniejsza się,

-wszyscy bandyci zostali przekształceni w strażników (wygrywają strażnicy),

-gra trwa dłużej niż 20 minut (wygrywają strażnicy)


Współpraca


Heist jest prostą grą, ale wymaga umiejętności, sprytu i bystrego oka. Najlepsi złodzieje będą mogli naśladować strażników, podczas gdy najwybitniejszymi strażnikami będą Ci, którzy rozpoznają podejrzane zachowanie.

Ważna jest praca zespołowa. Wymiany informacji i współpraca z członkami zespołu, aby osiągnąć swoje cele – to droga do sukcesu. Złodzieje mogą okradać strażników z więziennych kluczy, które mogą wykorzystać do uwolnienia siebie lub swoich kompanów.

Każda mapa jest jednoznacznie określona i wiele punktów krajobrazu może być wykorzystane. Ukryj się w wozie siana, worku, wspinaj się po budynkach w tym niesamowitym pościgu!


Obywatelom czasem będzie potrzebna pomoc. Jeśli widzisz kogoś, kto jej potrzebuje, możesz w nagrodę wziąć worek z łupem lub skorzystać z informacji naocznych świadków.

To są tylko podstawy – każda gra z Heist jest inna, najlepszym sposobem, aby nauczyć się w nią grać jest wypróbowanie go. Zbierz przyjaciół, wybierz stronę i zacznij opracowywać własną strategię!

Łup


Poprzez granie w Heist zarabiasz punkty, które możesz wymienić na nagrody u Sir Vyvina lub Liary.

Na przykład, jako strażnik masz możliwość wdrażania czujników bezpieczeństwa lub otrzymać dostęp do bazy poszukiwanych, która pokazuje aktualne przebrania strażników w drużynie złodziei. Dla złodziei przewidzieliśmy możliwość rzucania bomb dymnych lub przemyt łopaty do więzienia, aby dokonać ucieczki.

Punkty mogą być także przeznaczone na obfite porcje XP w Złodziejstwie i Myślistwie.

Mamy nadzieję, że Heist Wam się spodoba. Jest on hitem w naszym biurze – i co najważniejsze – tworzy wspaniałe historie. Pamiętaj, nie zapomnij dostać się na forum aby opowiedzieć nam o swoich śmiałych ucieczkach, pracy policji oraz – oczywiście – o swoich najbardziej spektakularnych porażkach.

Baw się dobrze i pamiętaj, przekaż nam swoją opinię.

Mod Chris L i Ekipa RuneScape


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd