+++

07 IV 2014 - Aktualizacja bankuZarządzanie bankiem jest szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Od teraz możesz szybko wyposażyć swój ulubiony zestaw narzędzi lub plecak - w mgnieniu oka pozbyć się bałaganu dzięku nowej opcji "przeciągnij i upuść".

 

Szybkie wyposażenie zestawu to łatwy sposób, aby wziąć ze sobą najczęściej stosowane przedmioty potrzebne do wbijania poziomów.

Najlepszym sposobem wypróbowania jak to działa jest zalogowanie się do gry i wejście do banku. Tam wypełnij swój plecak najczęściej używanymi przez ciebie rzeczami.
Będzie można także zapisać aktualny plecak, ekwipunek - lub oba - jako jedeno z wielu ustawień. Będziesz wtedy w stanie przeładować ustawienie z dowolnego banku wybierając opcję "load" dostępnej na interfejsie banku.

W ten sposób łatwo jest szybko przygotować się na przygodę czy wbijanie poziomówa, a gra będzie płynniejsze niż kiedykolwiek.

Gracze płacący mogą mieć 5 takich ustawień, gracze darmowi 2. Jeśli potrzebujesz więcej, możesz je dokupić na określony czas korzystając z Loyalty Points lub RuneCoins bezpośrednio w grze, bez konieczności przechodzenia do Salamon General Store.

Wypróbuj, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, zajrzyj do FAQ.

Usprawnienia w zakresie porządku w banku

Dodaliśmy również możliwość przeciągania i upuszczania elementów z banku w przypadku chęci pozbycia się ich. Należy zauważyć, że mogą być stosowane tylko do niszczenia przedmiotów, a nie do wyrzucania na ziemię.

Te dwie aktualizacje zaoszczędzą czas, który będziecie mogli poświęcić na przygody w grze. Mamy nadzieję, że to ułatwi Wam grę. Pamiętaj, aby dać nam znać co o tym myślisz na forum!

Ekipa RuneScape


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd