Historia klanu Hunters


Logo_H

Historia tego klanu zawiera się na przestrzeni okolo pięciu lat. W pierwotnej wersji klan nazywał się "Fantasy". Osiągal on wymierne sukcesy na arenie polskiego Rs'a. Przez dłuższy okres czasu był on sojusznikiem, nieistniejącego obecnie, klanu Husarii Polskiej. Klan rozwijał się dobrze, lecz przyczyny wyższe (spór między administratorami forum a władzami klanu), zaowocowały przeniesieniem organizacji na nowe forum. Tak narodził się klan The Legendary Warriors.

Ale i tam sprawy nie układały się najlepiej. Po pewnym czasie rekrutacja i wary zostały całkowicie zawieszone. Klanowicze przestawali być aktywni, brakowało nowych ludzi. Wtedy podjeta zostala decyzja o ponownym zreformowaniu klanu i rozkręceniu go na nowo. Stara ekipa z Fantasy przygotowała nowe forum, starała się zrobić wszystko dokładnie, aby klan swoją dokładną i przejrzystą stroną przyciągał do siebie nowych rekrutów. Gdy wszystko było już gotowe, zaczęliśmy na nowo działalność pod nazwą Hunters. Znalezliśmy sojuszniczy klan (Rycerze Światla). Po pewnym czasie rozpadł sie oni i większość ludzi, którzy w nim byli, dołączyli do Hunters. Kilku z nich nadal jest w klanie, zajmując wysokie stanowiska w radzie. Jak sam widzisz, mimo licznych niepowodzeń, idziemy na przód z wysoko podniesioną głową. Chcemy zrzeszać ludzi w grze. Dla nas najważniejsza jest jednostka, nie pixel. U nas możesz się świetnie bawić, poznając ciekawych ludzi. Rozmawiając ze starymi klanowiczami, często słyszę słowa: "Nigdzie nie ma takiej atmosfery jak u was!".

 

To jeszcze nie jest cała opowieść o naszym klanie. Tworzymy ją w każdej chwili, każdą walką. Aktualnie skupiamy się na spotkaniach z klanami zagranicznymi, podczas których atmosfera zawsze jest fantastyczna! Jeśli nie wierzysz, dołącz do nas i sam się przekonaj. Pomóż nam tworzyć historię klanu Hunters!

Zapraszamy na nasze forum oraz ML klanu Hunters :-).

Zapraszamy również do lektury naszej reklamy na tej stronie.


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd