Historia Pogromców Ciemności


W czasach wielkich zmian dokładniej w kwietniu 2004, do pewnego wieśniaka przybył potężny rycerz. Greenprint na niego mówiono. On zaoferował temu wieśniakowi że z rekrutuje go na swojego giermka. Chłop ten zgodził się i przybrał ksywę Skicek. 
 

Przez parę miesięcy ćwiczył on intensywnie by stać się tak potężny jak jego mistrz. Greenprint po miesiącu nauczania swojego giermka, wyjechał ale przed tym nadał mu tytuł rycerza. Sir Skicek trenował od tego samotnie, wiele się nauczył i postanowił założyć Klan, ale do tego potrzebował by więcej ludzi. Tak więc wyruszył na poszukiwanie jakiś przyjaciół którzy by z nim stworzyli potężny Klan.
Po tygodniu napotkał na pewnego osobnika o Imieniu Mak_pl. Zaproponował mu żeby dołączył do niego, on na to się zgodził. Z czasem przybywało więcej ludzi z lepszym doświadczeniem i gorszym. Tych lepszym było znacznie mniej, z bardziej znanych to: Rogacz, Prismatic pl, Jędrek, Versi69.
Gdy wszystko ładnie się układało nagle napotkaliśmy na drugi polski klan. Zwał się on Incredible warriors polish clan (IWPC). Pogromcy Ciemności (PC) bo tak został nazwany klan Skicka, zawarł od razu sojusz z IWPC (założyciele: Dumny rolnik, No Name 1989, Komar220).
Wszystko ładnie się układało wspólne wojny przeciwko wrogom, wspólne polowania… lecz w pewnym momęcie IWPC zaatakowało PC na jednym z polowań i rozpętała się wojna.
Trwała ona miesiąc, miesiąc krwawych bitew. Po tym miesiącu do IWPC powrócił jeden z założycieli (Dumny rolnik) i postanowił na nowo zawrzeć sojusz z PC. Lecz teraz już Pogromcy tak bardzo nie ufali IWPC i trzymali pewien dystans do nich.
Wszystko ładnie dalej szło gdy w IWPC nastała rebelia. Ponieważ silniejsi nie chcieli być razem z słabszymi rycerzami. Tak oto zakończyła się przygoda sojuszniczego klanu IWPC, część ludzi dołączyła do PC, część stworzyła nowy klan Polish Killers (PK) a reszta stworzyła następny klan Ku Klux Klan (KKK) z nimi PC zawarło sojusz . Wtedy pojawił się Zakon Białych Orłów (ZBO). Po długich pertraktacjach PC i ZBO zawarło sojusz.
Później powstała myśl żeby zrobić trójprzymierze, przeciwko wrogiemu klanowi Polish Killers. Wszystko szło po dobrej drodze gdy dzień przed podpisaniem trójprzymierza Ku Klux Klan ogłosił upadłość.
PK wypowiedziało wojnę wszystkim polskim klanom. Po długich wielo miesięcznych bitwach PC ogłosiło upadłość, tzw. Pierwszy rozbiór PC gdzie większość ludzi przeszła na stronę wroga a nieliczna część około 4 ludzi pozostała wierna sowiemu pierworodnemu klanowi. Lecz Skicek się nie poddawał znalazł nowych wojowników i rycerzy którzy przyłączyli się do niego i tak powstało tzw. PC 2.
Gdy PC się odradzało w tym czasie powstawało wiele nowych klanów, niektóre z nich szybko ogłaszały upadłość w tym też ogłosiło upadłość PK i powstało nowe zagrożenie dla PC Dark legion (DL). Na początku było słabe, później stało się silne na tyle silne by pokonać Skicka wraz z jego armią. DL wywołało wojnę PC po konflikcie liderów gdzie doszło do nieporozumienia.
Podczas drugiej bitwy większość ludzi Skicka nie zjawiło się przez co przegrali bitwę, wtedy odeszło wielu rycerzy, a PC dołączyło do DL. Skicek jednak nie postanowił tak zakończyć istnienia jego klanu, wiec wymyślił taki plan by ukryć klan i odbudować klan w ukryciu tak powstało Pogromcy Ciemności Undergrand (PCU).
DL po łączyło się z Magami Mrocznych Krain (MMK) i utorzyło Stref Mroku. Po miesiącu istnienia SM upadło i z tych 2 klanów przeżył tylko jeden MMK.
Wtedy Skicek postanowił ujawnić że PC jeszcze istnieje, lecz dużo to nie pomogło. Po wielu staraniach musiał ulec i ogłosić upadłość PC, lecz w tym właśnie momęcie paru wpływowych ludzi namówiło Skicka żeby spróbował jeszcze raz ten ostatni raz. Tak powstało PC 3, które istnieje do teraz…


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd